3. Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami! W ramach licytacji i loterii fantowej stowarzyszenie zebrało 24.150 złotych!

21-10-2019
akpa20191018_bal_serca_mp_4181.jpg

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i partnerom za wsparcie i wielkie serca. Bardzo cieszy nas, że od trzech lat organizowany przez Stowarzyszenie Małe Rzeczy bal dobroczynny cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem i przyciąga nowych gości. Wasza obecność i zaangażowanie z każdym rokiem przybliża nas do osiągnięcia zamierzonego celu.

Dziękujemy Olga Bończyk i Mikeladze Ledy za piękne występy. Jarek Jakimowicz za poprowadzenie gali.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się: voucher na kolacje dla dwojga z piwowarem do Jan Olbracht Browar Staromiejski, obraz z kolekcji Góry i inne pejzaże autorstwa Bartka Leszczyny (bartekart.com), voucher Romantyczne SPA dla Dwojga i kolacja w Hotel Bulwar, zestaw kosmetyków naturalnych ufundowanych przez Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne, autobiografia Jarosław Jakimowicz, voucher na kolację do Szeroka No.9, obraz autorstwa Alexis Hernandez Diaz zatytułowany „Toledo”, koszulka z autografami toruńskiego klubu hokejowego, ufundowana przez Toruń Plaza oraz zestaw dla dziecka ufundowane przez firmę Retro Misie, Babyly.pl i Nordville.

Najcenniejszym przedmiotem licytowanym okazał się obraz autorstwa Alexis Hernandez Diaz zakupiony przez Stowarzyszenie Firm Miasta i Gminy Pakość Firmy Pakość na kwotę 7.000 zł! Nie była to jedyna wygrana licytacja tego stowarzyszenia! Dziękujemy za rekordowe wsparcie!

W loterii można było wylosować atrakcyjne upominki podarowane przez Toruń Plaza, Lenkiewicz (Cafe, Cukiernie, Cocktail Bar), Douglas Toruń Plaza, Pozkal Drukarnia, Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne, POLOmarket. Polski supermarket, Kaprys Tekstylia upiększające dom, Toruńskie Pierniki "Kopernik", Pracownię Beaty Kokocińskiej oraz Salon Fryzjerski HD Daniel Krygier i Hanna Rybka z Inowrocławia.

#stowarzyszeniealerzeczy #malerzeczy #balwielkieserca #balcharytatywny #hotelbulwar #olgabonczyk #jaroslawjakimowicz #wielkieserca #wykluczeniespoleczne

KONTAKT

Stowarzyszenie Małe Rzeczy

  • ul. Staropoznańska 131-133
    88-100 Inowrocław
  • Telefon: +48 669 506 038
  • Email: biuro@malerzeczy.org

KRS: 0000673917
NIP: 5562768594
Regon: 367184599
Data rejestracji: 2017-04-28